Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это ваше право на информацию.

Гуманизм - оружие небожителей ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Хто найбільше заробляє на generative AI
Автор: Анастасия Калинова      Дата: 21.04.2024 17:46


     Сервісна компанія Accenture заключила за півроку контрактів на $1.1 млрд на проекти з generative AI. В річному вимірі це $2.2 млрд.
     
     Для порівняння, виручка AI-стартапів (annualized revenue, тобто виручка за останній місяць * 12): OpenAI - $1,3 млрд, Anthropic - $850 млн, Stability AI - $44 млн, Cohere - $13 млн.
     
     За останній рік Accenture запартнерилась з Anthropic та Cohere, оголосила про план проінвестувати $3 млрд в підрозділи, які займаються даними та AI, та збільшити кількість AI-спеціалістів з 40 до 80 тисяч. Лише на підготовку спеціалістів з generative AI компанія витратить $1 млрд. Пам'ятаєте компанію Udacity, піонера масових онлайн-курсів з фокусом на аналітику та AI? Її нещодавно теж поглинула Accenture для розбудови внутрішньої платформи з професійної підготовки фахівців.
     
     Приклади проектів, які Accenture виконує для клієнтів, можна знайти в розшифровці квартального звіту: автоматизація підтримки, оптимізація маркетингу, модернізація дата-інфраструктури. Індустрії - телеком, енергетика, FMCG, ритейл. Солідні клієнти, жирні контракти. Лише за останній квартал 39 клієнтів підписали контракти на $100+ млн.
     
     Для розуміння масштабу: Accenture є найбільшою консалтинговою компанією в світі з 733k співробітників. Спектр послуг широкий, від стратегічного консалтингу до IT-сервісів. Мабуть простіше знайти, які послуги Accenture не надає. Виручка за 2023 рік склала $64+ млрд.
     
     За минулий рік подібні рухи в сторону GenAI, тільки з меншими бюджетами зробили всі великі гравці на ринку консалтингу - PwC, Deloitte, EY, KPMG, McKinsey, BCG, Bain.
     
     Технології постійно змінюються, і у великих організацій завжди є потреба в тому, щоб хтось прийшов, правильно все підключив і налаштував у відповідності до реалій ринку.
     
     Поки розробники AI-моделей втрачають гроші, такі гравці як Accenture чудово себе почувають, заробляючи на інтеграціях їхніх продуктів.


Автор: Анастасия Калинова прочтений: 36 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 45122
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика