Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Эту планету уже давно захватили негодяи, и удерживают власть, стравливая между собой тех, кто это понял.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Названі рослини, які допоможуть нормалізувати рівень цукру
Автор: Александр Михайленко      Дата: 09.12.2021 21:22


     Кандидат біологічних наук, науковий співробітник Ольга Остринська розповіла, що при діабеті 2-го типу потрібно постійно контролювати рівень цукру у крові.
     
     «Зазвичай для цього хворі дотримуються дієти та виконують фізичні вправи. Але коли цього стає недостатньо, пацієнти вимушені починати вживати ліки, наприклад метформін. Однак сьогодні все більше наукових досліджень доводять, що нетрадиційна медицина також може допомогти утримувати належний рівень цукру у крові», — говорить Ольга Остринська.
     
     Вона радить декілька добавок на основі рослин і спецій, уже досліджених як альтернативні методи лікування діабету 2-го типу.
     
     Женьшень використовується як ліки вже понад 2000 років. Дослідження показують, що як азійський, так і американський женьшень знижують рівень цукру у крові. В одному з експериментів було продемонстровано, що екстракт ягід женьшеню зміг нормалізувати рівень цукру у крові та покращити чутливість до інсуліну в мишей, у яких було індуковано діабет.
     
     Пажитник тисячоліттями використовували як ліки і пряність на Близькому Сході. Користь уживання пажитника за цукрового діабету було доведено під час дослідів як на тваринах, так і за участю людей. Встановлено, що ця рослина має значний вплив на рівень цукру у крові.
     
     Куркумін дає змогу утримувати належний рівень цукру у крові. В одному з проведених досліджень пацієнтам із переддіабетом, які вживали капсули з куркуміном, вдалося уникнути розвитку цього захворювання, тоді як у групі, що приймала плацебо, це змогла зробити лише шоста частина хворих.
     
     Псиліум міститься в рослинах, які нині широко використовуються для виготовлення дієтичних добавок, що їх уживають як додаткове джерело клітковини та як проносні засоби. Здавна псиліум використовують для лікування діабету. Наукові дослідження показують, що люди з діабетом 2-го типу, які вживають 10 г псиліуму щодня, можуть оптимізувати рівень цукру у крові та знизити рівень холестерину.
     
     Кориця. Вживання приблизно половини чайної ложки кориці на день може значно поліпшити рівень цукру у крові, холестерину та тригліцеридів у людей із діабетом 2-го типу.
     
     Алое вера використовується в медицині протягом тисяч років завдяки своїм цілющим властивостям. Його висушений сік традиційно використовується в Аравії для лікування діабету. Деякі сучасні дослідження показують, що сік алое вера дає змогу знизити рівень цукру у крові в людей із діабетом 2-го типу.
     
     Гірка диня — популярний інгредієнт азійської кухні й традиційної китайської медицини. Вважається, що він вгамовує спрагу та зменшує втому, які є симптомами діабету 2-го типу. Дослідження показали, що екстракт гіркої дині знижує рівень цукру у крові.
     
     Розторопша — рослина, чиї лікувальні властивості використовують уже тисячі років. Розторопша також відома під назвою свого активного компонента — силібініну. Доведено, що ця рослина зменшує резистентність до інсуліну в людей із діабетом 2-го типу, які також страждають на захворювання печінки.
     
     Базилік священний зазвичай використовується в Індії як традиційні ліки від діабету. Дослідження на тваринах продемонстрували, що базилік може посилити секрецію інсуліну. Дослідження цієї рослини за участі пацієнтів із діабетом 2-го типу показало її позитивний вплив на рівень цукру у крові натщесерце та на рівень цукру у крові після їжі.


Автор: Александр Михайленко прочтений: 1168 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 39556
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика