Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это ваше право на информацию.

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Українські пауерліфтерки вибороли весь комплект медалей на чемпіонаті світу
Автор: Виктор Смирнов      Дата: 01.11.2021 19:26

Українські пауерліфтерки вибороли весь комплект медалей на чемпіонаті світу      У столиці Литви на чемпіонаті світу з класичного жиму лежачи у ваговій категорії 52 кг 15-річна вихованка Яворівської дитячо-юнацької спортивної школи Софія Станько виборола золоту медаль.

Софії Станько вдалося підняти вагу 87.5 кг. Це вже друга золота медаль світового рівня для яворівчанки. Наприкінці вересня вона стала чемпіонкою світу з класичного пауерліфтингу. Дівчина займається цим видом спорту з 11 років та вже отримала звання майстра спорту України. В абсолютній першості, серед всіх вагових категорій, Софія стала третьою.

15-річна Христина Уляник, яка займається пауерліфтингом лише рік, виборола у своїй ваговій категорії срібло. При власній вазі 39 кг Христині вдалось підняти 35 кг. Тренує Софію та Христину Віктор Погребінський.

Серед юніорок бронзовою призеркою стала 23-річна Юлія Чикаліна у ваговій категорії 57 кг. Вихованка Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Юрія Кутенка продемонструвала результат у 92,5 кг. Тренують спортсменку Марія Розторгуй та Ігор Породько.

Автор: Виктор Смирнов прочтений: 399 оценки: 0 от 0