Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это ваше право на информацию.

Любовь, красота и действие спасут мир © древняя этрусская мудрость

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Ольга Трофімцева назвала три складові успішного розвитку виноробної галузі
Автор: Юрий Воеводин      Дата: 01.11.2018 20:51


Ольга Трофімцева назвала три складові успішного розвитку виноробної галузі      Останніми роками виноробна галузь в Україні швидко розвивається, тому особливого значення сьогодні набуває активна співпраця держави та виноробів з метою утримання стабільного темпу зростання.
     
     «Минулого року українське вино було експортовано на суму близько $36 млн, а імпортовано з інших країн на суму понад $100 млн. Для того, щоб розвивати галузь виноробства в Україні та виходити з цим продуктом на зовнішні ринки, необхідно зосередитись на трьох головних складових успіху галузі виноробства: розвиток, в першу чергу, внутрішнього ринку, розумне регулювання ринку зі спрощенням умов ведення бізнесу, потужний маркетинг та просування українського вина за кордоном, а також відповідальна позиція виробників щодо якості свого продукту», - наголосила заступник Міністра з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.
     
     За її словами, зроблені Урядом кроки, такі як спрощення процедури отримання ліцензій на виробництво виноробної продукції, запровадження програм державної підтримки виноградарства, запровадження нормативно-правових вимог щодо використання української сировини при виробництві ординарних коньяків вже надали позитивні імпульси для роботи виноградарів та виноробів.
     
     При цьому, на її думку, з метою успішного виходу на світові ринки з українським вином та винними напоями потрібно більше уваги приділяти питанням маркетингу, брендуванню та ефективним механізмам просування продукції на зовнішніх ринках, де держава та виробники мають працювати пліч о пліч.
     
     «В України є всі передумови бути серед провідних виробників та експортерів вина в світі. Сьогодні в нас є 43,5 тис. га виноградників та 100 підприємств, що виробляють вино. Потрібно робити все для того, щоб ці цифри збільшувались, виробництво масштабувалось, і, відповідно, зростала якість продукції при конкурентній ціні. Ми маємо не боятись таких речей, як захищені географічні зазначення, та використовувати ребрендінг як новий шанс для українського виробника зайняти свою унікальну нішу з унікальним якісним продуктом на світовому ринку», - підкреслила Ольга Трофімцева.
     
     Детальніше про бюджетну програму 2801350 «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» за посиланнями http://minagro.gov.ua/uk/support_apk та http://dotacii.minagro.gov.ua/ua#section--custom-10.


Автор: Юрий Воеводин прочтений: 527 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 23283
  Цена: 1 noo



Ваши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web System



Редакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика