Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Не верь, не бойся, не плати. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Україна вбачає Італію надійним партнером у сфері «зеленої» енергетики та енергоефективності
Автор: Юрий Воеводин      Дата: 01.02.2018 21:03


     Перспективи співпраці із італійським бізнесом презентував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час Українсько-італійського бізнес-форуму. Участь у заході взяв Міністр закордонних справ Італії Анджеліно Альфано, який прибув в Україну на чолі італійської делегації урядовців, керівництва профільних асоціацій та підприємств.
     
     «Італія є одним із найбільших економічних партнерів України. Крім того, стрімкий розвиток відновлюваної енергетики Італії є гарним прикладом для наслідування. Зокрема, Італія вже перевиконала свої зобов’язання щодо досягнення у 2020 р. частки енергії, виробленої з відновлюваних джерел, у кінцевому енергоспоживанні на рівні 17 відсотків», — підкреслив С.Савчук.
     
     У 2016 р. Італія досягла 17,4% споживання енергії, виробленої з відновлюваних джерел.
     
     За даними організації «REN21» (http://www.ren21.net), вже у 2016 р. Італія входила у ТОП-5 країн світу із найбільшими потужностями сонячних електростанцій.
     
     Дані IRENA (http://www.irena.org) свідчать, що встановлена потужність об’єктів відновлюваної електроенергетики Італії станом на початок 2017 р. склала — 51 ГВт, у тому числі СЕС — 19,2 ГВт, ВЕС — 9,2 ГВт.
     
     Стан, перспективи та пріоритетні напрямки українсько-італійського економічного та інвестиційного співробітництва, умови та переваги ведення бізнесу в Україні та Італії окреслили Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, Голова Представництва ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі та заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко.
     
     За підсумками участі у Форумі С.Савчук провів низку ділових перемовин з італійськими компаніями щодо інвестицій у спільні «зелені» проекти.


Автор: Юрий Воеводин прочтений: 439 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 17825
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика